Smak życia

Nasi absolwenci

tomekm.jpg

Sylwetki absolwentów

Żyję w tym mieście

darek copym.jpg

Sylwetki

Nikt nie staje się szaleńcem z własnej woli  -   J. Lacan
Ale też nikt bez własnej woli i troski o siebie szaleńcem być nie przestanie
Aktualności
Festyn przy Złotym Smoku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 24 września 2014 10:21

W ramach współpracy z Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie i Polityki Społecznej włączyliśmy się do przygotowania festynu na terenie placu przy ul. Złotego Smoka 6. Dekoracja była przygotowywana zarówno na naszych warsztatach, jak i w Środowiskowych Domach Samopomocy. Dotyczyła przede wszystkim kultury Chin.

Festyn odbył się 20.09.2014. Oprócz mieszkańców ul. Złotego Smoka, podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, obecni byli także  zaproszeni goście m.in: Dyrektor Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Polityki Społecznej – Pani Barbara Steblin Kamińska, Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej – Pani Anna Sadzik, Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna – Pan Augustyn Wiernicki.

Podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy z Armii Polskiej i z ul. Złotego Smoka przedstawili swoje interpretacje Bajki Chińskiej Jana Brzechwy. Następnie odbyło się spotkanie ze strażakami.

Atrakcjami imprezy były pokazy wozów strażackich, konkursy kulinarny i plastyczny, pogadanki o bezpieczeństwie, zawody strzeleckie,  rozgrywki piłkarskie w dwa ognie, w którym zagrali przedstawiciele instytucji z mieszkańcami z ul. Złotego Smoka 6.

20.09.2014

 
« pierwszapoprzednia481482483484485486487488489490następnaostatnia »

Strona 490 z 619

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Skuś się na Gorzów

Badania w działaniu
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.