Smak życia

Nasi absolwenci

sam_0411.jpg

Sylwetki absolwentów

Żyję w tym mieście

dsc_0080 copy.jpg

Sylwetki

Nikt nie staje się szaleńcem z własnej woli  -   J. Lacan
Ale też nikt bez własnej woli i troski o siebie szaleńcem być nie przestanie
Alicja Marzec PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 kwietnia 2016 09:07

Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Głównym moim zajęciem jest praca w rodzinnej firmie,  gdzie w głównej mierze projektuję kominki.

Malowanie jest dla mnie ciekawym  zajęciem,  które daje radość i oderwanie się od codziennych obowiązków. Odkąd pamiętam lubiłam to zajęcie, ale życie tak się ułożyło, że nie mogłam podjąć profesjonalnej nauki w tym kierunku.

Edukację plastyczną rozpoczęłam trzy lata temu, będąc już dorosłą osobą. Wcześniej malowałam, ale według własnego wyczucia.

Obecnie staram się, aby  dwa razy w tygodniu znaleźć czas na odwiedzenie pracowni plastycznej na ul.Chrobrego 13, aby pod okiem specjalisty Pana Zbigniewa Siwka uczyć się prawidłowego malowania. Niekiedy, a najczęściej w zimowe weekendy oddaję się temu zajęciu w pracowni u siebie  w domu.

Swoje prace często oddaję na cele charytatywne. Odbyło się już kilka imprez, na których licytowano moje obrazy na rzecz szkół i świetlic środowiskowych. Coraz częściej maluję na zamówienia, z czego bardzo się cieszę. Fakt ten utwierdza mnie w przekonaniu, że obrałam właściwą drogę.

Poza malowaniem lubię przebywać i pracować w swoim ogrodzie.  Razem z mężem zgromadziliśmy tysiące roślin, przy których jest co robić, a z drugiej strony często są inspiracją i natchnieniem do przyszłych obrazów.

Prezentacja

Poprawiony: czwartek, 07 kwietnia 2016 09:53
 

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Skuś się na Gorzów

Badania w działaniu
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.