Smak życia

Nasi absolwenci

adam _m.jpg

Sylwetki absolwentów

Żyję w tym mieście

img_20190109_085138 copy.jpg

Sylwetki

Nikt nie staje się szaleńcem z własnej woli  -   J. Lacan
Ale też nikt bez własnej woli i troski o siebie szaleńcem być nie przestanie
Awantura w kuchni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 maja 2016 10:27

Łukasz

To było tak: a początku usłyszałem krzyk, udałem się do kuchni i zobaczyłem jak Darek wydziera się na Alę. Po czym Ala zaczęła coś mówić do Darka i Darek się wściekł. Darek powiedział do niej: ”weź się odczep ode mnie”. Wybuchła awantura w kuchni, której nie miało być w pracy na Warsztatach. Moim zdaniem te awantury doprowadzają do kłótni, te awantury powodują krzyki i złośliwości. My na Warsztatach nie powinniśmy robić awantur. U Darka to normalne, działa na niego pogoda, jest zły, awanturuje się i krzyczy. Jeżeli on będzie się kłócił z kolegami i koleżankami na Warsztatach i będzie krzyczał to dojdzie do tego, że Kierownik go wyrzuci. Chodzi o to, że Darka lubię, ale nie lubię jak się awanturuje w kuchni, krzyczy i doprowadza do takiej sytuacji, że każdy potem przez niego płacze. On krzyczał i potem wiadomo. Jest takim uczestnikiem, że raz dobrze się zachowuje a raz źle. Ala też uniosła się krzykiem. To co zobaczyłem w kuchni było dla mnie szokiem. Gdyby np. pan Kierownik już nie był Kierownikiem Warsztatów, to ja bym się nim stał i bym rozwiązał sytuację. Pan Kierownik mówi do mnie „Łukasz zrób z tym porządek” to ja to robię.

Alicja

Zaczęło się od tego, że było zebranie instruktorów. Ja poprosiłam resztę uczestników o to, aby byli trochę ciszej, bo jest zebranie. Na co Darek powiedział, że on cicho nie będzie. Wpadł w furię, zrobił się siny, cały się trząsł i płakał. Zaczął mnie wyzywać i mi ubliżać. Mówił "jesteś głupia, jesteś kaleką". Darek darł się dalej, inne osoby będące w kuchni próbowały go uciszyć, to była Marta, Damian, Czesiu. Później po dłuższym czasie wszedł pan Jacek i zapytał Darka co się stało, a Darek się wydarł na pana Jacka. Pan Jacek zapytał dlaczego tak mnie nazywa (mówił, że "jestem pop..., kulawa i krzywa"), na to Darek nie umiał odpowiedzieć i wpadł w jeszcze większą złość. Pan Jacek nie mógł go uspokoić. Weszła pani Agnieszka, wzięła go za ramię i zapytała czemu tak krzyczy. Pani Agnieszka wyprowadziła Darka z kuchni.

Marek

Najpierw Alicja się na mnie wydzierała, a później na Darka. Wcześniej też jej się zdarzyło na mnie krzyczeć. Ala przyszła do mnie z pretensjami. Nie wiem czemu krzyczała. Mówi do mnie:"pilnuj Ani, a nie mnie". A Darek mówi do Alicji: "Alicja odczep się ode mnie, co ty ode mnie chcesz". Inni uczestnicy, którzy byli w kuchni robili kanapki, nie zwracali na te krzyki uwagi. Ja krzyku nie lubię, nawet pani Agnieszka mnie uspokajała.

Ela

Weszła Ala i zaczęła coś do Darka mówić. Darek jej odpyskował i ona do niego. Zaczął tak krzyczeć, piana z ust mu aż leciała, był pobudzony, nerwowy. Strasznie płakał, był cały czerwony, nie mógł się uspokoić. Krzyczał, że Ala jest przemądrzała, że chce wszystkimi rządzić, że nie jest instruktorką. Do tego wszystkiego dołączył się Marek i zaczął do wszystkich krzyczeć i wyzywać. Na cały głos krzyczał. Nie wiem dokładnie o co chodzi, był jeden wielki krzyk i jazgot. Była tragedia. Darka próbował Jacek uspokoić i w końcu przyszła pani Agnieszka i go wyciszyła. Wszyscy obserwowali tą kłótnię, niektórzy byli przestraszeni. Ja powiedziałam Markowi, "że jak nie wie o co chodzi, to ma się nie wtrącać". Wkurzył się na mnie, że mu przygaduje. On tak zawsze, kiedyś rozmawiałam z Kamilem i Marek też próbował coś komentować, to kazałam mu się nie wtrącać. On się zdenerwował i podniósł na mnie głos. Ja nie wiem o co poszło, czy przez Alicję czy przez kogoś innego. Powiedziałam do Darka "co ty jesteś wariat? Po co tak krzyczysz." Na to Darek powiedział, że nie jest wariatem. Później ze mną rozmawiał normalnie, mówił, że ja wszystko w kuchni muszę robić i nikt mi nie pomaga."Ja się staram Ci Ela pomóc"- powiedział Darek. Ja wiem, że on czasem mi pomaga.

Poprawiony: środa, 25 maja 2016 11:22
 

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Skuś się na Gorzów

Badania w działaniu
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.