Akcja promocyjna

Przygotowaliśmy dla mieszkańców Gorzowa coś specjalnego. Ruszamy z akcją promocyjną, która ma na celu zaznaczenie naszej obecności w społeczności gorzowian. Chcemy aktywnie włączyć się w życie miasta i promować naszą działalność. Inność i różnorodność jest wielkim zasobem Gorzowa. Wystarczy rozejrzeć się dookoła. Jesteśmy dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami. Oferujemy Państwu rękodzieło najwyższej jakości wykonane z wielką starannością i miłością przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gorzowie przy ul. Walczaka 25. Do stworzenia naszych gadżetów użyto ekologicznych i bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Chcemy rozdać te przygotowane specjalnie dla Państwa gadżety wraz z wizytówkami placówki, aby zaprezentować nasz szeroki zakres aktywności. Oprócz tworzenia unikalnych artystycznych wyrobów realizujemy wiele działań, które mogą być doskonałą przestrzenią do współdziałania. Przede wszystkim zajmujemy się szeroko pojętym wolontariatem. Szczególne wsparcie kierujemy w stronę gorzowskich seniorów. Realizujemy również usługi cateringowe. Nasza spółdzielnia socjalna działa przede wszystkim w zakresie sprzątania obiektów i biur. Realizujemy treningi pracy. Współpracujemy z gorzowskim Zespołem Szkół Gastronomicznych w ramach prowadzonej w centrum miasta kawiarni “Studio Kulinarne Gastronomika”. Jesteśmy użyteczni społecznie i chcemy to pokazać.

Przedstawiamy Państwu nasze gadżety z linii „Lawendowe ukojenie”, czyli świece, świeczniki, podkładki, mydełka, breloczki oraz woreczki zapachowe, które umilą Państwu chłodne jesienne wieczory, a swym subtelnym zapachem każdego wprawią w stan relaksu

Prezentujemy Państwu nasze gadżety z linii „Poczuj do nas miętę”, czyli breloczki, mydełka, woreczki z miętowymi słodkościami oraz sadzonki mięty w doniczkach. Ta magiczna roślina dodana do potraw ułatwia trawienie, a jako napar reguluje perystaltykę jelit.